
Цікавий та пізнавальній тур. В музеї родини Симиренко отримали багато такої інформації, яку не знайдеш в Інтернеті. Унікальні сімейні фото, раритетні речі – все було цікаво! Вражає ентузіазм і відданість музейній справі екскурсовода пані Ольги. Таким же цікавим було знайомство з творчістю Семена Гулак-Артемовського в музеї в Городищі. Дякую пану Сашку Читати більшеза цікавий тур! Приховати
1-й день
7:15 Збір групи в Києві біля станції метро " Іподром".
Першою зупинкою стане Городище – батьківщина Гулаків-Артемовських. Поговоримо про Петра Гулака-Артемовського – українського письменника, який збагатив нашу мову й увів в українську літературу жанр романтичної балади, а також про Семена Гулака-Артемовського – талановитого співака та композитора, автора першої української опери. Ми відвідаємо музей композитора, де почуємо захопливу історію його життя – від співака хору Михайлівського Золотоверхого собору і автора забороненої опери до народного знахаря.
Далі – Мліїв, де познайомимося з легендарною родиною Симиренків. Від козака Степана, який викупив рідних із неволі, до його нащадків, які збудували цілу цукрову імперію і розвинули садівництво. Детальніше про життя цієї унікальної родини ми дізнаємось у музеї, а також прогуляємося територією Мліївського інституту помології імені Л. П. Симиренка.
Далі переїзд у Смілу, де ми поговоримо про засновника цукрової промисловості в Україні – Олексія Бобринського. Він побудував чотири цукрові заводи, заснував селекційну станцію, яка займалася виведенням нових сортів цукрового буряка, відіграв ключову роль у будівництві залізниці в імперії, а ще вивів новий сорт троянд:) Відвідаємо краєзнавчий музей, пройдемося парком і побачимо старовинний костел.
Повернення до Києва орієнтовно о 21:30 (станція метро "Теремки").
За цей час отримав величезний досвід, адже встиг завести невідомо куди не тільки українських туристів...
Цікавий та пізнавальній тур. В музеї родини Симиренко отримали багато такої інформації, яку не знайдеш в Інтернеті. Унікальні сімейні фото, раритетні речі – все було цікаво! Вражає ентузіазм і відданість музейній справі екскурсовода пані Ольги. Таким же цікавим було знайомство з творчістю Семена Гулак-Артемовського в музеї в Городищі. Дякую пану Сашку Читати більшеза цікавий тур! Приховати
Чудовий весняний тур. Усі міста й містечка красиві, варті, щоб їх відвідувати. Було цікаво в музеях і смачні «шпачки», особливо чудова екскурсовод у Млієві. Якщо додати яскравих барв за допомогою Ренета Симиренка, - тур стане неперевершеним. Дякую організаторам, водієві, гідові Олександру.
Хочу подякувати вам за можливість з'їздити в тур в суботу. Все сподобалося. Чудові локації та гід, зручний транспорт і хороші місця. Мліїв - музей, екскурсовод, місця - неймовірні:))