









Трішки з запізненням, але все-таки хочеться написати кілька слів про тур. Їздили з чоловіком 19.12. Зробили собі такий подарунок на День Миколая. Враження від туру тільки позитивні. Спочатку погуляли по екостежці парку. Було справжнім щастям зустріти його мешканців, які вільно гуляють всього кілька кроків від тебе. Потім відвідати зоопарк міні-тварин та Читати більшеконюшню. Все це під надзвичайно цікаву розповідь нашого екскурсовода Дениса. Денис - справжній професіонал, знає про парк все! Приємним бонусом після активного дня було смажити сосиски на мангалі. Дякуємо Країні Ю Ей за прекрасну організацію туру та керівнику групи Анжелі за приємні подаруночки до свята. Загалом поїздка видалась на славу. Хочемо повернутись сюди ще й літом) Приховати
Збір групи та початок подорожі
Щоб ви могли вчасно дістатися місця посадки, незважаючи на можливі обмеження руху транспорту під час повітряної тривоги, у цьому турі передбачено два місця старту — на правому та лівому березі. Зверніть увагу, що час посадки на кожному місці відрізняється.
9:00 Збір групи в Києві біля станції метро "Почайна".
9:30 Збір групи в Києві біля станції метро "Чернігівська".
*Дітям до 16 років знижка - 15%
Програма туру
11:00 Прибуття до Беремицького - унікального парку природи поруч із Києвом, де відновлюють справжню дику екосистему.
На нас чекає зимова екскурсія «Слідами диких тварин». Узимку ліс прозорий, і тварин видно краще. Можна натрапити на диких коней, неймовірних туроподібних хеків, косуль, муфлонів, а якщо пощастить - і на оленів. А сліди на снігу стануть маленькими підказками, що розповідають свої історії.
Прогулянка триватиме близько півтори години. Зробимо фінську свічку, зігріємо на ній чай і підсмажимо маршмелоу.
Завітаємо до музею «Диких котів» і на галявину, де живуть віслюки, міні-овечки, фалабелли та найменші у світі корови.
Після цього вирушимо на ягідну ферму - у царство лохини. Нас пригостять чаєм із листя лохини, глінтвейном із лохинового вина та різними смаколиками. А ще буде дегустація з п’яти видів ягідних наливок, щоб не змерзнути у зимовий день.
На фермі буде час для фото, теплих напоїв і розповідей про те, як вирощують лохину.
Обід не включено, тож візьміть із собою бутерброди, або щось перекусити.
Повернення до Києва орієнтовно о 19:00 (метро «Почайна»).
Трішки з запізненням, але все-таки хочеться написати кілька слів про тур. Їздили з чоловіком 19.12. Зробили собі такий подарунок на День Миколая. Враження від туру тільки позитивні. Спочатку погуляли по екостежці парку. Було справжнім щастям зустріти його мешканців, які вільно гуляють всього кілька кроків від тебе. Потім відвідати зоопарк міні-тварин та Читати більшеконюшню. Все це під надзвичайно цікаву розповідь нашого екскурсовода Дениса. Денис - справжній професіонал, знає про парк все! Приємним бонусом після активного дня було смажити сосиски на мангалі. Дякуємо Країні Ю Ей за прекрасну організацію туру та керівнику групи Анжелі за приємні подаруночки до свята. Загалом поїздка видалась на славу. Хочемо повернутись сюди ще й літом) Приховати
Анжела, спасибо за тур, получился здоровский) Ростиславу спасибо за интересные рассказы, прогулку по экотропе и в целом за невероятные впечатления) По туру - великолепный. В дороге всего 1,5 часа в одну сторону, это очень мало по сравнению с другими турами. Нет переездов, все в парке Беремицкое - и экотропа с дивными пейзажами, подвесными Читати більшемостами, светлыми рощами и их обитателями; и вкусный обед, и музей (на самом деле зоопарк с милейшими китичками), и лошади (Мориц прекрасен, это самый красивый конь в мире, а еще он добрый и ласковый, само совершенство), и пикник с мангалом, и еще очень многое. Очень советую. Даже мелкая морось не помешала насладиться лесом, парком, башней и прочим, а в более благоприятную погоду эмоции бы вообще зашкалили) Беремицкое великолепно. Каждая деталь кричит - в меня вложили кучу сил, времени и денег, я будущее экологического движения, все еще будет хорошо) Приезжайте - не пожалеете. Приховати