










Дякую за чудову єкскурсію. Гарне планування маршруту, завсім не обтяжувальна дорога. Особлива вдячність музейним робітницям за відданість своєї справі та зацікавленність в збереженні української спадщини. Невеличкі мінуси - дуже обмежена кількість варіантів для обіду як по часу приготвуання так і по вибору, краще брати з собою; виділяйте трохи більше часу для Читати більшеБогданівки - дуже цікаві розповіді про творчість та життевий шлях Катерини Білокур. Приховати
Програма туру
09:00 Збір групи та відправлення туристичного автобуса від станції метро "Вирлиця" в Києві.
Переїзд в Яготин, де ми відвідаємо палацово-парковий комплекс Розумовських. Саме в цій садибі внучка останнього лівобережного гетьмана приймала в гості Є. П. Гребінку, М.В. Гоголя та Т. Г. Шевченка. У флігелі, де проживав видатний кобзар відтворено інтер'єр часів його перебування, збережені особисті речі. В музеї знаходиться картинна галерея, де експонуються роботи видатних художників, в тому числі і велика кількість картин Катерини Білокур у стилі наївного мистецтва. Вони мають неймовірну енергетику та красу, яку не передасть монітор. Щоб зрозуміти, з якою любов'ю зображена кожна пелюсточка та листочок, бачити їх потрібно вживу.
Після того, як ми з вами наситимося архітектурно-мистецькою їжею, буде вільний час на обід фізичний. В центрі знаходиться невеликий парк, буде можливість ним прогулятися, купивши самостійно легкий обід (кава/чай, випічку).
Переїзд в Богданівку. Тут ми відвідаємо будинок, в якому художниця Катерина Білокур провела майже усе своє життя та написала більшість своїх робіт. Саме про Катерину Білокур видатний художник Пабло Пікассо сказав: "Якби ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б про неї заговорити весь світ". Сидячи на лавках та скринях у її хатці, ми торкаємось дивовижної історії кохання людини до мистецтва. Натхненна розповідь так занурює у світ художниці, що насилу повертаєшся у реальність.
Повернення в Київ о 18:00 до станції метро "Вирлиця"
Транспорт у турі
Для груп до 15 осіб ми використовуємо сучасні мікроавтобуси, для груп від 15 осіб - автобуси туристичного класу. Конкретна марка, модель і номер автобуса будуть вказані в інфолисті. Знайти свій інфолист ви зможете на сторінці "Інфолисти" за 1 день до поїздки.
Місця розподіляє організатор туру за датою оплати. Для посадки в автобус потрібно тільки повідомити ваше прізвище. Гід покаже ваші місця в автобусі.
По дорозі передбачена технічна зупинка на 10-15 хвилин. Ви зможете випити кави, відвідати вбиральні, купити воду, що-небудь перекусити.
Загальний кілометраж
Дякую за чудову єкскурсію. Гарне планування маршруту, завсім не обтяжувальна дорога. Особлива вдячність музейним робітницям за відданість своєї справі та зацікавленність в збереженні української спадщини. Невеличкі мінуси - дуже обмежена кількість варіантів для обіду як по часу приготвуання так і по вибору, краще брати з собою; виділяйте трохи більше часу для Читати більшеБогданівки - дуже цікаві розповіді про творчість та життевий шлях Катерини Білокур. Приховати
Чудова екскурсія, наповнена красою та мистецтвом! Зовсім близько від Києва, тому поїздка не втомлює. У кожному музеї екскурсоводи - професіонали, які дійсно живуть своєю справою, дуже цікаво та з любов'ю розповідають про скарби Яготинського краю. А хаті-музеї Катерини Білокур почули таку розповідь про мисткиню від Ольги Іванівни Шаповал, неначе сама Катерина Читати більшебула присутня поміж нами. Дуже дякую! Приховати
У мене бракує слів, так, бракує слів, щоб передати той стан душі, ту людську красу і внутрішній світ, ту жагу і наполегливість, на межі з впертістю, ту любов, любов до квітів і життя, любов до України, любов до малювання і написання...Катерино... У мене стискалося все всередині, душили сльози, від розповіді про життя Читати більшеКатерини, екскурсовода - завідувачки хати-музею Катерини Білокур (на жаль вилетіло з голови її ім'я :( ), але йти від неї, від Катерини, з її хатини не хотілося... Я крадькома іноді поглядала на годинник, дивилася на обличчя супроводжуючого Романа і подумки шепотіла:"- ні, ще рано ..ні...Дай Боженько можливість ще побути тут.., у її хатині" І хтось там зверху це почув, і ми були з нею, з Катериною, ще додатковий час. За що щира подяка всім! Як додатковий бонус, як зараз говорять, у нас ще була зелена садиба "Бабусина хата". Розмальована піч, рушнички, підлога з сухою травою і сама хатиночка, як з картинки, розцяцькована, заквітчана ...і обереги, і гарбузи, і яблука богданівські. Хочеться, щоб і її додали в тур. Що змінити в турі? Непривітний персонал в закладі харчування... Чи то просто дівчата не з тієї ноги встали :) Окрема подяка Роману, за те, що він "не німий" супроводжуючий, не люблю "німих" :) Прекрасний осінній день пролетів цікаво, пізнавально, швидко і ось такі слова прийшли на думку, коли поверталися додому: Катерино, Катерино... Ти так любила Україну, квіти і життя. Катерино, Катерино, як так довго я могла тебе не знати... Катерино, Катерино... Від нині, у важку і радісну хвилину, до тебе і Тараса летить моя душа ... Дякую тобі, моя туристична родино Країна Ю ЕЙ за відкриття, пізнання, за миттєвості повернення до мирного життя, за дорогу до себе... А ти, Катерино, Ти була і є, бо залишилася у квітах... Приховати