
Все сподобалось. Дійсно відпочили і перезавантажились, набрались нових вражень, нових цікавих фактів, посмакували і ягідної продукції і напоїв. Екскурсія якраз на різні смаки
Програма туру
9:30 Збір групи в Києві біля станції метро "Мінська".
На вас чекає досить цікавий маршрут з набором різноманітних вражень.
Перша зупинка - музей давньоруського гончарства у Вишгороді. Ви дізнаєтесь про місто гончарів, про найбільший давньоруський гончарний центр з масштабним керамічним виробництвом. Майже тисячу років тому тут було понад 300 гончарних горнів, один з яких ви побачите на власні очі. Це унікальний екземпляр ХІ століття. Під час екскурсії розкажуть про цікаві археологічні знахідки та покажуть зразки старовинної кераміки різних часів.
Прийшов час їхати у ягідне царство, на приватну ферму, де вирощують більше 20 сортів лохини.
Чи знаєте ви, що лохину відносять до найкорисніших продуктів для здоров'я? Її батьківщина - Північна Америка. Індіанці робили кашу з перетертого листя лохини та використовували ягоди як барвник. Американські льотчики під час Другої Світової вживали варення з лохини для покращання зору.
А ми будемо відпочивати на фермі, смакувати стиглі ягоди, пробувати на смак ягідне вино, робити світлини. Дізнаємося від господарів ферми про секрети вирощення цієї смачної та корисної ягоди. Ви зможете придбати свіжі ягоди, джем або пастилу з лохини, ягідне вино та чай з лохини.
Далі їдемо на крафтове виробництво, де варять пінний напій. Дізнаємось "як?" та "де?" виробляють пиво та послухаємо про сучасне пивоваріння від практикуючих пивоварів. Дегустація 5-8 видів напою (в залежності від готовності продукту на виробництві). Буде можливість купити, що припаде до смаку.
Повернення у Київ до метро "Почайна" орієнтовно до 18:00.
Все сподобалось. Дійсно відпочили і перезавантажились, набрались нових вражень, нових цікавих фактів, посмакували і ягідної продукції і напоїв. Екскурсія якраз на різні смаки
Тур дуже сподобався :) Не багато ходити, зручний мерседес спринтер з кондиціонером, який проїхав м'яко усі нерівності доріг, привітна супроводжуюча Леся та досвідчений водій, прекрасні локації :) І Музей давньоруського гончарства в м.Вишгороді, і Ягідна поляна «ЛОХИНА ГОЛУБИКА BLUEBERRY». Нам пощастило з погодою - сонячно, тепло :) Рекомендую не забути взяти Читати більшесонцезахисний крем і панамку (якщо погода підходить) :) І також торбинку для смаколиків з лохини :) Приховати
"Ви побуваєте на невеличкому виробництві з обсмаження кави"- по факту відбулася заміна, яку дуже важко назвати рівноцінною: дегустація сирів на веранді біля магазину в Вишгороді. "Повернення до Києва орієнтовно о 18:00 (метро "Почайна")."- по факту повернулися трохи раніше 16:00 Так, в інфолисті, котрий я побачила за день до поїздки, ці зміни вказані. Читати більшеТа вже не було часу змінювати плани та гратися в повернення коштів. А в цілому, якщо такі корегування влаштовують, то да, все дуже мило та симпатично. Музей та ягідна ферма справді варті уваги. Приховати
Дякуємо за зауваження. Дійсно у ваш виїзд сталася прикра та вимушена заміна програми. Після цього програму змінили на краще, додали цікаву медоварню.