










Отримала задоволення від поїздки. Гід пан Олег, військовий ветеран і історик, натхненно розповідав про давню та сучасну історію місць, краєвиди були захоплюючі, смачний обід на свіжому повітрі. Вдалося сплавати катером до затопленої церкви у Ржищеві, що було моєю давньою мрією. Загальна організація також дуже хороша, все вчасно і за планом. Сміливо Читати більшераджу цей тур усім, хто любить природу та історію. Приховати
Програма туру
9:00 Виїзд на туристичному автобусі з Києва від станції метро "Звіринецька".
Переїзд в Трипілля, яке дало назву одній з найдавніших цивілізацій світу. Послухаємо про археологічні дослідження та таємниці трипільської культури. Побачимо першу панораму, наповнимо легені свіжим повітрям і самобутньою силою!
Прибуття в мальовничий Витачів, до місця, що відоме як Княжий Шпиль. З висоти дніпровських круч перед вами відкриється неймовірний краєвид на Дніпро з десятками островів, а екскурсія розповість про давньоруське місто-порт. Час на невеликий відпочинок, фотографування, відвідування церкви, реконструкція якої велася за малюнками Тараса Шевченка.
Переїзд у Ржищів.
У минулі роки ми робили водну екскурсію до "затопленої церкви", але зараз діє заборона навігації річкою. Якщо вона скасується, ми відновимо водні прогулянки човнами. Зараз замість екскурсії до затопленої церкви буде обід-пікнік з юшкою і запеченою рибою. Вільний час для відпочинку.
Після обіду відвідування джерел живої та мертвої води - так що не забудьте взяти з собою тару:)
Повернення до Києва о 18:00 до станції метро "Видубичі".
Загальний кілометраж
Отримала задоволення від поїздки. Гід пан Олег, військовий ветеран і історик, натхненно розповідав про давню та сучасну історію місць, краєвиди були захоплюючі, смачний обід на свіжому повітрі. Вдалося сплавати катером до затопленої церкви у Ржищеві, що було моєю давньою мрією. Загальна організація також дуже хороша, все вчасно і за планом. Сміливо Читати більшераджу цей тур усім, хто любить природу та історію. Приховати
Надзвичайно сподобалася поїздка цими мальовничими місцинами з неймовірними краєвидами. Особливо запамʼяталася поїздка на човні до затопленої церкви. Гід Олександр - дуже хороша, талановита, цікава людина, яка дійсно є фахівцем своєї справи. Саме завдяки йому поїздка була цікавою і пізнавальною. Дуже рекомендую!
ЧУДОВО...ВСЕ...ЕРУДОВАНИЙ ГІД І ВІН ПРИЄМНА ЛЮДИНА, ВОДІЙ СУПЕР, НЕ НАПРЯЖЛИВИЙ РОЗКЛАД ЕКСКУРСІЇ....І НЕПЕРЕВЕРШАНА КУХНЯ РЕСТОРАЦІЇ НА ГОРІ, А САМЕ КАРАСІ, КАРТОПЕЛЬКА І ЮШКА... ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ КРАЇНІ UA